Napelem szerelésre villanyszerelőket alkalmaznak Németországba

Munkakör leírása

Nagyon jó munkaközösség fog várni, olyan segítőkész kollégák, akik örömmel végzik a dolgukat. hosszútávú biztonság, kiszámítható és tervezhető jövő - ez mind rád vár a Villexnél!

Feladataid közé fog tartozni a napelemrendszerek telepítése, földelés, ásás, cövekelés, tartószerkezet összeállítása és alkatrészek felfogatása a falra.

Amennyiben úgy érzed, hogy TE vagy a tökéletes jelöltünk, akkor jelentkezésed kérjük küldd el a következő e-mail-címre: apolka.csomos@villex.ro. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Itt a helyed, ha szereted a magaslati munkát, van villanyszerelői tapasztalatod, ismered a szerszámokat, megbízható, munkaszerető és csapatmunkás vagy, illetve rendelkezel B-kategóriás jogosítvánnyal.

Német nyelvtudás előnyt jelent.

Elvárt nyelvtudás

magyar, a német előnyt jelent

Munkavégzés címe

Németország, Németország, Németország

A cégről röviden

Cégünk egy dinamikusan fejlődő villanyszerelési nagykereskedés és profi villanyszerelési munkálatokat kivitelező vállalkozás.

Ipari, háztartási és kereskedelmi villanyszerelések mellett fotovoltaikus rendszerek telepítésével is foglalkozunk.

Kollégáinknak tetszés szerint biztosítunk munkalehetőséget akár itthon, akár németországi munkapontjainkon.

Folyamatosan bővítjük csapatunkat szorgos, törekvő kollégákkal.