Az erdélyi állásbisztró
Ácsokat keresünk Norvégiába

Munkakör leírása

Norvég munkaszerződéssel és bejelentéssel keressük ács kollégáinkat azonnali kezdéssel Oslo és környékére.

Idegennyelv-tudás nem szükséges, magyar csoportvezető és kollégák segítik a beilleszkedést.

Főbb feladatok között az újépítésű társasházakban könnyűszerkezetes falak építése és gipszkartonozása szerepel.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (pl. zsaluzás, tetőszerkezet építése és fedése).

Elvárások

  • jó állóképesség;
  • önálló munkavégzés;
  • precizitás, megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • norvég munkaszerződés és bejelentés;
  • napi 8 órás munkaidő;
  • norvég adózási rendszer;
  • hosszú távú munkavégzés;
  • fejlődési lehetőségek;
  • versenyképes jövedelem;
  • kiemelt bérezés: kb. nettó 2500 - 3000 EUR/hó.

Kérdéseiddel fordulj hozzánk bizalommal az alábbi telefonszámon 0047-94424456, vagy a post@sterkogrask.no e-mail-címen. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállaló szándékod.

Egyéb juttatások

  • munkavédelmi felszerelések;
  • életbiztosítás;
  • munkába járás biztosított;
  • norvég szabályoknak megfelelő juttatások.

Munkavégzés címe

Norvégia, Oslo, Oslo Oslo

A cégről röviden

Cégünk több éves szakmai tapasztalattal , jelenleg 16 alkalmazottal rendelkezik.

A sikeres , preciz és kiváló minőségü , befejezett projekteknek köszönhetően bövitésre kényszerülünk , amihez keresünk további megbizható, önállo munkát végzö szakembereket.