Az erdélyi állásbisztró
Értékesítő

Munkakör leírása

Cégünk ipari elektronikai termékek tervezésével és gyártásával foglalkozik, és értékesítőt keresünk a csapatunkba. A sikeres jelölt felelőssége lesz új ügyfelek felkutatása országon belül és külföldön egyaránt, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, a cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése.

 Feladatok:

  • értékesítési célok elérése;
  • a cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása potenciális ügyfeleknek;
  • ügyfelek igényeinek felmérése és megoldások ajánlása;
  • értékesítési jelentések készítése és az értékesítési eredmények nyomon követése;
  • CRM-rendszer kezelése;
  • hideghívások kezdeményezése;
  • kiállításokon való részvétel.

Elvárások

  • minimum 2 év tapasztalat az értékesítés területén;
  • megbízható, önálló és eredményorientált munkavégzés;
  • iváló kommunikációs és tárgyalási készség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el önéletrajzodat a következő e-mail-címre: office@levtech.ro

Amit kínálunk

Nettó 5500-10000 lej fizetés.

Elvárt nyelvtudás

angol, magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Lueta 1447/c

A cégről röviden

Cégünk ipari elektronikai eszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

www.levtech.ro

Videó