Az erdélyi állásbisztró
Eladási ügynök

Munkakör leírása

Eladási ügynöki álláslehetőség Csíkszeredában.
Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni? Motivál a kihívás és a ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄siker? Itt a lehetőség!

Elvárások

Amit elvárunk:

  • kiváló kommunikációs készségek;
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel;
  • motiváció, kitartás és pozitív hozzáállás.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás: alapbér + kiemelkedő bónusz lehetőségek;
  • rugalmas munkabeosztás: dolgozz úgy, ahogy neked a legjobban megfelel;
  • fiatalos, lendületes csapat - inspiráló környezet és barátságos kollégák;
  • szakmai fejlődés - támogatjuk karriered építését és fejlődésedet.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

A cégről röviden

Hivatalos forgalmazóként több mint 100 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezünk a marketing, menedzsment és értékesítés területén. 1994 óta vagyunk jelen Romániában, és irodáink vannak Bukarestben, Konstancában, Ploiești-ben, Pitești-ben, Temesváron, Jászvásáron, Nagyszebenben, Târgoviște-ban, Kolozsváron, Buzăuban, Brassóban, Besztercén, Gyulafehérváron és Marosvásárhelyen. Folyamatosan terjeszkedünk, és most téged is szeretnénk csapatunkban tudni!

Készen Állsz a Kezdésre?