Az erdélyi állásbisztró
Menedzserasszisztens

Munkakör leírása

Csapatunk bővítése céljából keresünk egy precíz és lendületes asszisztenst, aki támogatja tervezőirodánk mindennapi működését.

A  munkakör a következőket foglalja magában:

  • árajánlatok készítése, szerződéskötések lebonyolítása és nyilvántartása
  • hírlevelek és online tájékoztatók készítése
  • képzések, tanfolyamok megszervezése, meghirdetése, jelentkezések nyilvántartása
  • saját weboldalak kezelése
  • nyomtatási feladatok
  • csomagküldés
  • autók karbantartásának adminisztrációja

Önéletrajzokat az office@pecta.ro e-mail címre várunk, vagy az oldalon is lehet jelentkezni a Jelentkezem az állásra! gombra.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség;
  • precíz, igényes, felelősségteljes munkavégzés;
  • nyitottság, tanulékonyság;
  • csapatszellem, dinamizmus, rugalmasság;
  • nagyon jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt;
  • a részletekre és összefüggésekre való odafigyelés;
  • Microsoft Office programok kitűnő ismerete;
  • kiváló román nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt) - előny az angol nyelvismeret;
  • B-kategóriájú jogosítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • jól felszerelt, modern munkakörnyezet;
  • változatos feladatkör;
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség;
  • fiatalos (30+), dinamikus csapatban dolgozhatsz, ahol támogatjuk az egyéni fejlődést és előmenetelt.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Rét utca 85 szám