Az erdélyi állásbisztró
Műszaki rajzoló

Munkakör leírása

Ha szenvedélyed a műszaki rajzok készítése, és szeretnél részt venni izgalmas infrastrukturális és lakóépület-tervezési projektekben egy lendületes, támogató csapat tagjaként Székelyudvarhelyen, várjuk jelentkezésedet!

Önéletrajzokat az office@pecta.ro e-mail-címre várunk, vagy az oldalon is jelentkezhetsz a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva.

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • pályakezdők esetén magasszintű szakmai programismeret
  • Cad programok és Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • román nyelvtudás, előny az angol nyelvismeret

Feladatok:

  • műszaki rajzolói feladatok elvégzése építőipari projektekben
  • csapatban való együttműködés és szoros kooperáció a projekt minden részén
  • tervezőprogramok és modern módszertanok alkalmazása

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • fiatalos (30+), dinamikus munkakörnyezet, ahol kiemelt figyelmet fordítunk a folyamatos fejlődésre és szakmai támogatásra

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Rét utca 85 szám