Az erdélyi állásbisztró
Eladási ügynök

Munkakör leírása

Pixel Green Energy SRL dinamikus és motivált ügynököket keres, hogy csatlakozzanak csapatunkhoz az értékesítési célok elérése érdekében.

Te vagy az ideális jelölt, ha:
- Ambiciózus vagy és a teljesítményed révén szeretnél érvényesülni
- Ügyfélközpontú vagy és jó hallgatási készségekkel rendelkezel
- Pozitív és proaktív hozzáállásod van
- Szabadúszó képességekkel rendelkezel

Elvárások

  • Munkakövetelmények:
    - Releváns tapasztalat az értékesítésben vagy a villamosenergia- és földgázszektorban
    - Szeretsz önállóan és csapatban dolgozni
    - Jó szervezési készséggel rendelkezel és hatékonyan be tudod osztani az idöd
    - Kiváló prezentációs és tárgyalási készségel rendelkezzel
    - Hajlandó vagy a terepi munkára
  • Felelősségek:
    - Kapcsolatok fejlesztése és fenntartása a meglévő és potenciális ügyfelekkel
    - A villamosenergia- és földgáz ajánlatok világos és vonzó bemutatása
    - Az értékesítési célok elérése és túlszárnyalása
    - A piac nyomon követése és új értékesítési lehetőségek azonosítása
    - A szerződések megkötéséhez szükséges dokumentáció elkészítése és kezelése

Amit kínálunk

  • Előnyök:
    - Fix fizetés + étkezési utalványok + értékesítési bónuszok + vonzó jutalékok az elért teljesítményért
    - Rugalmas munkaidő és lehetőség van dinamikus környezetben dolgozni
    - Szakmai tréningek és szakmai fejlődési lehetőségek
    - Határozatlan idejű egyéni munkaszerződés a vállalatunknál

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. 1 Decembrie 1918 7

A cégről röviden

Pixel Green Energy, melyet 2016-ban alapítottak, energia- és gázszerződések közvetítésével és tanácsadással foglalkozik. A PPC Energie SA és más vezető vállalatokkal kialakított partnersége megerősíti a társaság vezető pozícióját Erdélyben és az ország egész területén. A szakértői csapat a legjobb ajánlatokat és kedvező feltételeket biztosít az ügyfeleknek, beleértve az energiaszolgáltató váltásának és az árak tárgyalásának lehetőségét. A Pixel Green Energy több mint 100.000 szerződést kötött magánszemélyekkel és több mint 10.000-et cégekkel, és más régiókba való terjeszkedés is prioritás. Az energetikai területen szerzett szakértelem, az ügyfélelégedettségre fordított figyelem és az ügyfelek iránti elkötelezettség azok az elemek, amelyek megkülönböztetik a társaságot.
www.pixelgreenenergy.ro