Fogtechnikai termékeket forgalmazó cégünk raktáros-eladót alkalmaz

Munkakör leírása

Raktáros-eladói munkakörbe keres munkatársat Marosvásárhelyi, kizárólag fogtechnikai termékeket forgalmazó cégünk.

Munkakör leírása:

  • áru megrendelése beszállítóktól;
  • rendelt áru átvétele és bevezetése a számlázó programba (recepció);
  • számlázás, és a termékek előkészítése, csomagolása;
  • ügyfelek kiszolgálása;
  • raktári feladatok (elrendezés, kimérés) elvégzése;
  • működéshez szükséges kellékek beszerzése.

Előnyt jelent:

  • fogtechnikai végzettség- nagy előny;
  • angol nyelvtudás;
  • fényképszerkesztő kezelése;
  • műszaki tapasztalat.

További információval személyesen, e-mailen és telefonon szolgálunk.

Címünk: Piata Republicii-Köztársaság tér  48, Marosvásárhely

e-mail: office@dentika.ro

Mobil: 0771770440

Elvárások

  • magyar és román nyelvtudás;
  • számitógépes alapismeretek, Excel, Word kezelése;
  • technikai érzék, műszaki ismeretek;
  • pozitív személyiség, kiváló kommunikációs képességek.

  • B-kategoriás vezetőí engedély.

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:

  • családias, fiatalos hangulat;
  • stabil munkaprogram: Hétfő-Péntek 8-16 óráig;
  • bérezés: alap + eladás utáni százalék.

Elvárt nyelvtudás

Magyar anyanyelvi, román haladó szint

Egyéb juttatások

  • év végi bónusz;
  • minden ledolgozott 3 év után 1+ szabadságnap.

Románia, Maros, Marosvásárhely Piata Republicii-Köztársaság tér 48

A cégről röviden

Jól meghatározott célközönséggel cégünk kizárólag fogtechnikai termékek importöre és forgalmazója 2003-tól, Marosvásárhelyen (üzlet, raktár) és egész Romániában (online)