Az erdélyi állásbisztró
Grafikus

Munkakör leírása

Betanított grafikust keresünk!

Érdekel a grafikus szakma? Reklámanyagaink nyomtatására keressük legújabb kollégánkat.

Ha valós reklámgrafikusi tapasztalatokat gyűjtenél, gyere és csatlakozz hozzánk teljes vagy részmunkaidőben!

Komolyan érdeklődő pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Téged keresünk, ha:

  • komoly érdeklődés és hozzáállás, pontosság és kitartás jellemez;
  • szorgalmas vagy, tudsz csapatban dolgozni és figyelsz a részletekre.

Mi lesz a fő feladatod?

Nyomdaipari gépekkel plakátok méretezését, beállítását, nyomtatását végzed.

Mit ajánlunk?

Szakmai képzésekkel, csapatépítő programokkal várunk, valamint fizetésen kívüli bónuszokkal is értékeljük a minőségi munkád.

Hogyan jelentkezz hozzánk? Írj nekünk e-mailt az office@bestdesign-exhibition.com címre, vagy hívj a 0745317685-ös telefonszámon és megbeszéljünk a részleteket. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • pontosság;
  • minőségi munkavégzés;
  • kreativitás;
  • csapatszellem.

Elvárt nyelvtudás

magyar

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Vulturului 43

A cégről röviden

Asztalos munkával foglalkozunk és kiállítási standokat gyártunk egész Európa szerte.