Az erdélyi állásbisztró
Karbantartó-szerviztechnikus

Munkakör leírása

  • szerződés szerinti karbantartási feladatok elvégzése, csapatban vagy önállóan;
  • külső helyszínen történő meghibásodások szakszerű elvégzése.

Elvárások

  • B-kategóriás jogosítvány;
  • megbízható, precíz, önálló, rugalmas munkavégzés;
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítása iránt.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • étkezési kártya;
  • mobiltelefon;
  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • munkavégzés korszerű, technikailag jól felszerelt környezetben, jó hangulatú csapatban.

Elvárt nyelvtudás

román és magyar nyelv ismerete

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosvásárhely Str. Budiului 3

A cégről röviden

Cégünk több, mint 29 éves tapasztalattal rendelkezik a hűtéstechnika szakterületén.

Fő tevékenységi köreink: -kereskedelmi hűtővitrinek és polcrendszerek, klímaberendezések, ipari hütőberendezések forgalmazása, szerelése és szervizelése.

 A tervezéstől a kivitelezésig, minden lépésnél aktívan részt veszünk, valamint teljes körű szolgáltatást nyújtunk, garanciális és posztgaranciális karbantartás- és javításban is.