Az erdélyi állásbisztró
Értékesítő

Munkakör leírása

Szeretnéd egy izgalmas, dinamikus csapat tagja lenni? Akkor ne keress tovább, mert a "Nyaralj Helyben Office Supplies" keresi új kollégáit!

Mi vagyunk azok, akiknél az irodaszerek nem csak papír és tollak, hanem kalandok és szórakozás is! Keresünk lelkes és vidám embereket, akik imádják a nyomtatókat, szenvedélyesen szeretik az irodaszereket és képesek vigyorgásra indítani még a legkomorabb ügyfeleket is.

Pozíció: Nyomtató és Nyomtatókellék, valamint Irodaszer Szuperhős!

Elvárások

Fő feladatok:

  • ügyfélkapcsolatok kezelése - legyél a mosolygós arcunk és a megoldások mestere az ügyfelek problémáira!
  • nyomtató és nyomtatókellék értékesítése - álmodj hangerősen nyomtatott álomképekről és segíts másoknak is ebben!
  • raktárkezelés - legyen minden tű és papír helyén, és érezd jól magad közben!
  • elvárások - nagyfokú lelkesedés az irodaszerek és nyomtatók iránt (ne aggódj, még ha úgy tűnik, kicsit megszállottnak tűnsz, nálunk ez a normális!)
  • kiváló kommunikációs készség - egy jó vicc mindig üdvözlendő!
  • rendszeres mosolygás és jókedv - hiszünk abban, hogy a jó hangulat mindenki számára fontos!

Amit kínálunk

Mi kínálunk:

  • vidám és barátságos munkakörnyezet - a munka lehet szórakozás is, ha a megfelelő emberekkel vagy!
  • versenyképes fizetés - és bónuszokat is szórunk!
  • fejlődési lehetőségek - továbbfejlődhetsz nálunk, mint az irodaszer-komikus vagy a tonerkirály!

Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól, és örömmel vennéd a kihívást, ne habozz, és küldd el önéletrajzodat és egy vicces bevezetődet az info@computerprint.ro címre!

Csatlakozz hozzánk és legyél része egy olyan csapatnak, ahol minden nap kaland vár!

Üdvözlettel,

A (NyaraljHelyben Office Supplies) azaz COMPUTER PRINT Csapata

Elvárt nyelvtudás

magyar, (román, angol jó ha van)

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Eötvös József utca 26

A cégről röviden

Cégünk 2007-ben alakult Computer Print néven. Fő tevékenységünk a nyomtató és nyomtatókellék forgalmazása, de folyamatosan nyitunk más területek felé is. Cégünk ügyfélközpontú, ezért mindig fontos, hogy amit adunk, legyen az tintapatron vagy lézertoner vagy akár a nyomtató javítás, mint szolgáltatás, az minőségi legyen. Ezt bizonyítja, hogy neves japán gyártók márkaképviselete és 2013 óta hivatalos szervize is vagyunk a térségben. 2020 óta már irodakellékek forgalmazása is bekerült a kínálatunkba és cégünk egyre bővül és gyarapodik, ügyfeleinkkel együtt. Legyél Te is fejlődésünk része!