Az erdélyi állásbisztró
Gépészmérnök

Munkakör leírása

Inox berendezések gyártásával és szerelésével foglalkozó cég gépészmérnök munkatársat keres Csíkszeredába.

Feladatok:

  • cégen belüli saját kivitelezőcsapatok irányítása;
  • munkák megszervezése műhelyben – vagy akár terepen is;
  • kimutatások és jelentések készítése;
  • egyéb ügyintézés.

Elvárások

Elvárások:

  • megbízható, szorgalmas, pontos, figyelmes;
  • román nyelv középfokú ismerete;
  • WORD, EXCEL felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • tervezésbe vagy kivitelezésbe szerzett tapasztalat;
  • AutoCAD, valamint angol vagy német nyelv ismerete;
  • B-kategóriás jogosítvány;
  • Csíkszereda és környéki lakhely.

Amit kínálunk

Bérezés és egyéb juttatások megegyezés szerint.

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Ret. Nr. 83.

A cégről röviden

Cégünk fémszerkezetek gyártásával, szivattyúállomások kivítelezésével, illetve víz- és csatornahálózat építésével foglalkozik.