Az erdélyi állásbisztró
CNC gépkezelő

Munkakör leírása

  • a CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése;
  • gyártási műveletek végrehajtása a CNC vezérlésű gépeken a gyártási program szerint;
  • a gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása;
  • alap karbantartási feladatok ellátása;
  • előírt mérések elvégzése, dokumentálása;
  • szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás;
  • gépipari alkatrészek forgácsolása;
  • szériagyártások indítása és folyamatos felügyelete;
  • ellenőrzési tervek töltése.

Elvárások

  • műszaki rajz ismerete előnyt jelent;
  • CNC gépkezelés területén szerzett diploma vagy tapasztalat előnyt jelent;
  • egyéni és csapatmunkában való hatékonyság;
  • precizitás;
  • megbízhatóság;
  • pontos munkavégzés;
  • hajlandóság a tanulásra, az új kihívásokra.

Amit kínálunk

  • támogató munkahelyi légkör;
  • versenyképes bérezés;
  • stabil vállalati háttér;
  • fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • ételjegyek;
  • túlóra lehetőség.

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Balcescu nr.79/B

A cégről röviden