Az erdélyi állásbisztró
Autószerelő

Munkakör leírása

Bővítjük csapatunkat! Az árkosi úton lévő szervizünkbe autószerelő kollégát alkalmazunk!

Szerelő kollégáink feladatai:

  • a gépjárművek műszaki állapotának és hibáinak felmérése;
  • hibalista elkészítése;
  • meghibásodott alkatrészek javítása vagy cseréje;
  • járművek időszakos, karbantartó szervizelésének ellátása (pl. olajcsere, fékellenőrzés, folyadékszintek ellenőrzése);
  • szervizünkbe érkező járművek műszaki vizsgára történő felkészítése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • szakirányú tapasztalat;
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás;
  • precizitás, pontos munkavégzés;
  • kiemelkedő problémamegoldó készség;
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • piacképes bérezés;
  • fix 8 órás munkaidő, hétvége szabad;
  • szállítás biztosítása Sepsiszentgyörgyről;
  • saját autódra alkatrészek vásárlására vonatkozó kedvezmények;
  • hosszú távú együttműködés és fejlődési lehetőség;
  • modern és jól felszerelt műhely;
  • családias, tiszta és igényes munkakörnyezet;
  • jó hangulatú, fiatalos légkör, befogadó és segítőkész kollégák;
  • anyagi és emberi megbecsülés.

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Árkos Str. Széchényi István 5

A cégről röviden

Professzionális autószerelő bázisunk 30 éve áll a Sepsiszentgyörgy környéki közösség rendelkezésére. Szakértelmünk és elhivatottságunk révén kiváló minőségű autószerelési és karbantartási szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleink számára. Akár apróbb javításokról vagy nagyobb gépjárművek teljes körű szervizeléséről legyen szó, tapasztalt csapatunk mindig a legjobb megoldásokat kínálja. Ügyfélorientált szemléletünk és precíz munkavégzésünk célja, hogy minden ügyfelünk elégedetten távozzon és bizalommal forduljon hozzánk a jövőben.