Tekla Structures szoftver tapasztalattal rendelkező építőmérnök munkatársat keresünk

Munkakör leírása

Nagy-Britanniai cégünk Tekla Structures program használatában jártas építőmérnököt alkalmaz a lent felsorolt feladatok betöltésére:

  • acélszerkezetű épületek, hidak illetve stadionok 3D modellezése Tekla Structures programban;
  • épületelemek részletezése, kiviteli és gyártmánytervek, szerelési rajzok készítése építészeti tervek és helyszíni felmérések alapján.

Ha motivált vagy és szeretnél egy lendületes nemzetközi csapat része lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a tokos.mihaly@gmail.com e-mail-címre. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • minimum középfokú angol nyelvtudás (alapélvárás);
  • építőmérnöki végzettség;
  • legalább 3 éves tapasztalat Tekla Structures szoftver használatában;
  • pontosság, precizitás, kreativitás;
  • magabiztos munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;
  • előnyt jelent - mérnöki szerkesztő programok felhasználói szintű ismerete;
  • előnyt jelent - hasonló munkakörben -gyártmánytervezésben-szerzett tapasztalat;
  • előnyt jelent - fejlesztői készség, segédprogramok szerkesztése feladatok egyszerűsítése céljából.

Amit kínálunk

  • hibrid távmunka lehetőség;
  • stabil, hosszú távú munkahely;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • versenyképes fizetés;
  • változatos, motiváló, magas színvonalú, kihívásokkal teli feladatok;
  • nagy presztízsű külföldi projektekben való részvétel;
  • fejlődési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás

angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely