Az erdélyi állásbisztró
Személyzeti osztályvezető

Munkakör leírása

  • bérszámfejtés
  • személyügyi és munkaügyi feladatok ellátása
  • munkaszerződések, valamint módosítások elkészítése
  • kapcsolattartás hivatalos szervekkel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség – előnyt jelent a szakirányú végzettség
  • a munkaügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • számítógépes ismeretek (MS Office, Hamor szoftvercsomag ismerete előnyt jelent)
  • román nyelvismeret

Amit kínálunk

  • garantáltan jó fizetés, megegyezés szerint is. A hatályban levő törvényeknek megfelelően bejelentve!
  • napi 8 órás munkaprogram
  • minden ledolgozott munkanapra ételjegy
  • ajándék jegyek - ünnepek alkalmából
  • bérlet vagy üzemanyag megtérítés

Elvárt nyelvtudás

Magyar, Román, Angol

Egyéb juttatások

  • két évente ingyenes szem- és tüdővizsgálat - szemüveg térítéssel
  • évente ingyenes általános egészségügyi vizsgálat
  • jó munkakörülmények, ingyenes fitnesz-, edzőterem használat

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Bălcescu 79/b

A cégről röviden

Az 1995-ben alakult Matplast Kft. egyike a legfontosabb műanyag fröccsöntőszerszámok és színesfém öntőformák gyártására szakosodott romániai cégeknek.
Technikai, tervezési és gyártási tapasztalatainknak valamint modern gyártósorunknak köszönhetően (CAD-CAM -Számítógépes tervezés és gyártáselőkészítés-, CNC marógépek, tömb- és szálszikraforgácsló gépek, koordonáta fúró és csiszológépek, fogaskerékmaró- és csiszológépek), cégünk az egyik vezető fröccsöntőszerszámokat és színesfém öntőformákat gyártó romániai cég.

Technikai, tervezési és gyártási tapasztalatainkat szakembereink folyamatos továbbképzésével egészítjük ki.