Az erdélyi állásbisztró
Minőségbiztosítási technikus

Munkakör leírása

A 30 éves Sika Romania minőségbiztosítási technikust alkalmaz.

Ha érdekel, hogy kipróbáld magad, tovább fejlődj és tanulj, akkor küldj egy e-mailt a hadnagy.zsuzsanna@ro.sika.com e-mail-címre, vagy várjuk önéletrajzodat a cég székhelyén: Sepsiszentgyörgy, Înfundată utca 4. szám. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • felső/középfokú végzettség (kémia-fizika profil);
  • szamítógép-kezelői ismeretek;
  • az angol nyelv alap szintű ismerete;
  • hajlandóság váltásban történő munkaprogramra

Amit kínálunk

  • ételjegyet napi 40 lej értékben;
  • szállítási pótlékot;
  • ünnepek alkalmából prémiumot;
  • magán egészségügyi csomagot;
  • magánnyugdíjat.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, alapfokon angol

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Infundata utca 4. szám

A cégről röviden

Több mint 1oo év tapasztalat biztosítja, hogy a SIKA Románia Kft. elöljár, ami a minőséget, megbízhatóságot és technológiai megoldásokat illeti.

Akár pincédet, tetődet, irodaházadat  szigeteljük, akár elkisérünk termékeinkkel mikor házat, tömbházat építesz, meggyőződhetsz, hogy miért vagyunk elsők a piacon.

Csapatunkat több mint 27.000 alkalmazott alkotja, 1oo országban, több mint 3oo termelési egységben és ez nap mint nap bővűl, ezért a SIKA Románia Kft. téged is vár! Légy csapatunk tagja!