Az erdélyi állásbisztró
Sales Manager

Munkakör leírása

GERKON ELECTRO KFT.

Ipari elektrotechnikai termékek nagybani forgalmazásával foglalkozó cégünk munkatársat keres a következő munkakörbe:

FŐBB FELADATOK:

Bejövő ajánlatkérések kezelése / Új üzleti lehetőségekhez kapcsolódó ajánlatok kidolgozása, utánkövetése / Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel; ügyféligények feltárása, kezelése / Piac elemzése, új, potenciális partnerek felkutatása és megkeresése

Elvárások

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség / Jó kommunikációs és tárgyalási készség román és magyar nyelven / Felelőségteljes és precíz munkavégzés / Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás / B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

AMIT KÍNÁLUNK:

Attraktív bércsomag / Felelősségteljes és változatos munkakör / Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat

Elvárt nyelvtudás

Román, Magyar, Angol / Német

Egyéb juttatások

Jelentkezni cégünk székhelyén lehet (Csíkszereda, Márton Áron 45 szám), naponta 10 – 16 óra között. Pályázatát önéletrajz kíséretében e-mailen is várjuk: office@gerkonelectro.ro

További információkért kérjük hívja a 0266/312.238 számot.

 Jelentkezési határidő: 2019 December 20.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Marton Aron 45

A cégről röviden

www.gerkonelectro.ro