Az erdélyi állásbisztró
Ajtó-ablak gyártásra, szerelésre munkatársat alkalmaznak

Munkakör leírása

A közel két évtizede piacon lévő székelyudvarhelyi Profi Therm Kft. ajtó-ablak gyártására, szerelésére szakképzett és szakképzetlen munkatársat alkalmaz, akár betanítással is.

Amennyiben nem dolgoztál még ezen munkaterületen sebaj, mi betanítunk! Nálunk elsajátíhatod és megtanulhatsz egy új szakmát. Ha kérdésed van, szívesen válaszolunk telefonon vagy személyesen a cég székehelyén.

Fényképes önéletrajzodat leadhatod személyesen (Székelyudvarhely, Gát utca 45. szám), vagy elküldheted az office@profi-therm.ro e-mail-címre. Telefon: 0723-184182. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • megbízhatóság, pontosság, precizítás;
  • magára és saját környezetére igényes;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • csapatjátékos.

Amit kínálunk

  • stabil munkahely;
  • fejlődési lehetőség;
  • barátságos munkakörnyezet;
  • megegyezés szerinti versenyképes bérezés.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Gát utca 45. szám