Az erdélyi állásbisztró
Szerkesztő

Munkakör leírása

Bréking nyúz!

A Krónikaonline hírportál szerkesztő munkatársat keres

Ha követed a helyi és a nagyvilági, közéleti témákat, ha meg tudod különböztetni a hiteles forrást a kamutól, ha tényleg érted az összefüggéseket, ha van önálló véleményed…

Ha kiváló a kommunikációs készséged, a magyar nyelvhelyesség az erős oldalad, a hírszerkesztés és az interjúkészítés a kisujjadban van, egyszóval fekete öves tollforgató vagy…

Akkor ragadd meg az alkalmat és küldd el nekünk önéletrajzodat. Motivációs levél helyett oszd meg velünk kedvenc írásodat, műfaji korlátok nincsenek.

Légy az Erdélyből a világ küldetésünknek a része!

 Amennyiben szeretnél Erdély legnagyobb médiavállalkozásának dolgozni, akkor katt. a "Jelentkezem az állásra!" gombra vagy várjuk jelentkezésedet a hr@szekelyhon.ro e-mail-címre, a pozíció megjelölésével. Jelentkezési határidő: 2020. november 30.

Csak a kiválasztott személyeket értesítjük.

Elvárások

·         szakmai tapasztalat a médiában (online) vagy leküzdhetetlen tanulási vágy

·         megfigyelőkészség, kapcsolatteremtő képesség

·         magyar nyelv és helyesírás alapos ismerete

·         jó íráskészség

·         a román nyelv ismerete

·         számítógép-kezelői ismeretek (szövegszerkesztés, internet)

·         B-kategóriás gépjárművezetői jogosítvány előnyt jelent

Munkavégzés címe

Románia, Kolozs, Kolozsvár Ferdinánd Király utca, 37 szám

Videó