Az erdélyi állásbisztró
Pénzügyi vezető

Munkakör leírása

  • Heti, havi rendszeres pénzügyi riportok készítése, fejlesztése
  • Likviditáskezelés-, tervezés, banki utalások elvégzése
  • Vissza nem térítendő pályázatok kezelése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a könyvelési, pénzügyi, eladási osztállyal
  • Ad-hoc riportok és elemzések készítése
  • Havonkénti monitoring jelentés összeállítása, koordinálása
  • Pénzügyi, adózási, számviteli jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Havi, éves költségvetések/cash flowk elkészítése, folyamatos nyomon követése

Jelentkezni lehet a hr@csikisor.hu e-mail-címen, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva.

Elvárások

  • Közgazdasági/pénzügy és számviteli végzettséget igazoló oklevél
  • Minimum 3 év munkatapasztalat pénzügyi és számviteli területen
  • MS Excel alkalmazás magabiztos használata
  • Szakmai elhivatottság, precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Jó kapcsolatteremtő-készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Magyar és román nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Korábbi munkahelyen pénzügyi/kontrolling vezetői pozíció betöltése
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Contex vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete (Pivot, PowerBI)

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Élhető munkakörnyezet

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszentsimon Sînsimion 575