Az erdélyi állásbisztró
Mérlegképes könyvelő

Munkakör leírása

Új kollégát keresünk! Csatlakozz a 30+ éves múlttal rendelkező cégünk csapatához!

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐK, figyelem!

Ha szeretnél egy stabil, biztos hátterű cég csapat tagja lenni, akkor ez a lehetőség neked szól!

Fő feladatok:

  • napi könyvelési teendők ellátása;
  • zárási folyamatok (havi, éves) határidőre történő elvégzése.

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, jelentkezz fényképes önéletrajzzal és egy motivációs levéllel, amelyben rávilágítasz, hogy miért Te lennél a legjobb választás számunkra, a resurseumane@impar.ro címen, vagy az IMPAR székhelyén – Székelyudvarhely Fások utca 14B szám alatt. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

•   legalább 5 év szakmai tapasztalat könyvelési területen;
•   naprakész számviteli és adózási ismeretek;
•   nagyfokú precizitás és szakmai önállóság;
•   jó kommunikációs képesség, kooperatív szemlélet;
•   MS Office eszközök magabiztos ismerete (Excel, Word);
•   B-kategóriás jogosítvány;
•   szakma iránti elhivatottság.

Amit kínálunk

•   meghatározatlan idejű munkaszerződés;
•   hosszú távú munkalehetőség;
•   versenyképes fizetés és egyéb juttatások;
•   8 órás munkaidő;
•   szabad hétvégék.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Fások utca 14 B szám