Víz- és csatornaszerelésre gépészt, valamint szerelőket alkalmazunk

Munkakör leírása

A stabil hátterű Harvíz Rt. hosszú távra Csíkszeredába alkalmaz víz- és csatornaszerelésre gépészt, valamint szerelőket.
Érdeklődni a 0266-313 636-os telefonszámon lehet, önéletrajzokat e-mailen fogadunk a secretariat@harviz.ro címen, vagy személyesen leadhatod a vállalat székhelyén (Csíkszereda, Akác utca 1. szám). A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva oldalunkon is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • Pontos-precíz, felelősségteljes munkavégzés, magyar és román nyelvismeret
  • B kategóriás hajtási engedély

 Előnyt jelent:

  • Kotrógép kezelése vagy hajlamosság a kotrógép kezelésének elsajátítására
  • Technikai érzék és képesség, valamint C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Folyamatos munka, korrekt bérezés, teljesítményi díj, vakációs- és ételjegy biztosítása
  • Biztonságos munkakörülmények, fejlődési lehetőség
  • Jó csapatszellem, stresszmentes környezet

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Salcâm 1