Az erdélyi állásbisztró
Gépjárművezetőt keresünk nemzetközi fuvarokra

Munkakör leírása

A Haemmerling Group Logistic Kft. egy dinamikusan fejlődő nemzetközi fuvarozócégcsoport tagja, amely most C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező nemzetközi gépjárművezetőket keres.

Cégünk fő útvonalai: Brassó - Magyarország - Németország - Franciaország - Spanyolország.

Jelentkezz az állásra itt a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva, vagy hívd a 0757-075 970-es telefonszámot.

Elvárások

  • legalább 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • meghatározatlan idejű munkaszerződés
  • alapbér és napidíj
  • a 45 órás pihenőkre a kollégákat kéthetente hazahozzuk

Németország, -, Brassó - Magyarország - Németország - Franciaorszá

A cégről röviden

Társaságunk, Haemmerling Group Logistic Kft., csíkszeredai székhelyű magyar-német többségi tulajdonú cég. A nemzetközi fuvarozásban, fuvarszervezésben, logisztikában több mint 10 éve tevékenykedő és dinamikusan fejlödő cég.