Az erdélyi állásbisztró
Eladási ügynök

Munkakör leírása

Értesz az emberek nyelvén? Magabiztosan kommunikálsz magyarul és románul is? Dolgozz velünk és valósítsd meg hosszútávú céljaidat! Folyamatosan fejlődő vállalkozásunk ELADÁSI ÜGYNÖKÖT keres azonnali kezdéssel.

Az alábbiak lennének a feladataid:

  • Új ügyfélkör kiépítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfelek személyes látogatása
  • Árajánlatok készítése az ügyfelek számára, rendelések felvétele
  • Új termékek bemutatása
  • Az ügyfelek által jelzett problémák előterjesztése, megoldása
  • Piackövetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • A cég által megfogalmazott minőség és ügyfélpolitika érvényesítése

A munkavégzés csíkszentsimoni székhelyünkön, valamint az erdélyi megyékben történik.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és szívesen lennél a csapatunk tagja, akkor kérünk, hogy jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a contact@fermag.ro e-mail címen.

Elvárások

  • Minimum érettségi
  • Minimum 2 év értékesítésben és ügyfélszerzésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlattal
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Megbízható, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Igényes megjelenés
  • Román nyelvtudás (kötelező)
  • Számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Ösztönző fizetési rendszer. Teljesítményarányos bérezés, valamint juttatások.
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • A munkavégzést cégautóval, okostelefonnal és laptoppal támogatjuk.
  • Meglévő kiépített ügyfélkört biztosítunk számodra, így könnyebb lesz a kezdet.
  • Kellemes, modern munkakörnyezet.
  • Egy mentrot, aki a betanulási időszakban mindenben segít.
  • Egy lendületes, fiatalos csapat tagja lehetsz.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszentsimon 562B