Az erdélyi állásbisztró
A Waberer’s Románia adminisztrációs munkatársakat keres

Munkakör leírása

A Waberer’s Románia adminisztrációs munkatársakat keres az alábbi munkalehetőségekre:

  • JÁRATANYAG-ELSZÁMOLÁS és
  • MEGBÍZÁSOK RÖGZÍTÉSE.

Feladatok:

  • napi adminisztrációs és dokumentációs jellegű feladatok elvégzése;
  • menetlevél adatok rögzítése és elszámolása;
  • dokumentumok rendszerezése;
  • a beérkező megbízások rögzítése.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el önéletrajzodat a sandor.melinda@waberers.com e-mail-címre. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • pontos, igényes munkavégzés;
  • magyar nyelv ismerete tárgyalási szinten;
  • román alapszintű nyelvismeret;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel);
  • SAP felhasználói gyakorlat előnyt jelent;
  • Megbízás rögzítés: alapszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • heti 40 órás, bejelentett munkaviszony;
  • fix munkaprogram;
  • alapbér, étkezési hozzájárulás, utazási költségtérítés.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Harghita 101