Az erdélyi állásbisztró
Értékesítési tanácsadó

Munkakör leírása

Egy jövőbe mutató szakma, együttműködési lehetőséggel, amihez csak erős hajlandóságot/motivációt várunk el.

Leírás:

  • megoldásaink bemutatása, igényfelmérés/audit; tanácsadás, célprojektek megtalálása és értékesítése (szaküzleteknek, tervezőknek, villanyszerelőknek, beruházóknak), vevő utókezelés/after sale service);
  • ügyfél/ vevő/ vásárló nyilvántartások vezetése, adatbázis karbantartása, új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése;
  • piackövetéssel kapcsolatos feladatok ellátása az aktuális piaci trendek és az ügyféligények folyamatos figyelemmel kisérése;
  • projektek alakulásának követése;
  • időszakos jelentések készítése;
  • márka népszerűsítése;
  • új megoldások promoválása.

A kiválasztott jelentkezőket, egy többszintes rendszerben értékeljük. Egy munkakörre szabott kis feladat elkészítése és bemutatása után választjuk ki az új kollegánkat.

Elvárások

  • román nyelv kiváló ismerete;
  • B-kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér és jutalékrendszer;
  • autó és egyéb utazási támogatások;
  • szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus vállalati környezetben.

Elvárt nyelvtudás

Román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Móricz Zsigmond 49a

A cégről röviden

Cégünk automatizálási rendszerek teljeskörű megoldásait szállítja és karbantartja.