Az erdélyi állásbisztró
Értékesítési ügynök

Munkakör leírása

A Faber Impex Kft. egy dinamikusan fejlődő vállalat, amely kiváló minőségű termékek széles skáláját kínálja ügyfeleinek. Cégünk elkötelezett a kreativitás, innováció és minőség iránt, melyek alapján szilárd hírnevet építettünk ki az iparágban. Most lehetőség nyílt ügynöki pozíció betöltésére, ahol sikerorientált szakemberek csatlakozhatnak csapatunkhoz és részt vehetnek a Faber Impex növekedésében és fejlődésében. Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus, inspiráló vállalatnak, és rendelkezel értékesítési tapasztalattal, várjuk pályázatodat az ügynöki pozíciónkra!

Álláshirdetés: Kereskedelmi Ügynök – Kutya, macska, akvarisztikai termékek forgalmazása

Cégünk, a Faber Impex Kft. elismert kutya- és macskatartozékok, valamint akvarisztikai termékek forgalmazója, aki most lelkes és tapasztalt kereskedelmi ügynököt alkalmaz Románia területére.

Ha szereted az állatokat, rendelkezel értékesítési tapasztalattal és szívesen utaznál, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása a kijelölt területen;
  • termékeink bemutatása és értékesítése szaküzleteknek, kisállatboltoknak, illetve állatorvosi rendelőknek;
  • rendelések felvétele a kliensektől;
  • forgalmazott termékek ismerete;
  • rendelések kiszállítása.

Előnyök:

  • ismeret a kutyák, macskák és akvarisztika világáról;
  • meglévő kapcsolatok a kisállatkereskedelem területén,

Ha motivált vagy, és szeretnél részese lenni egy lendületes csapatnak, küldd el az önéletrajzodat a faberpetsro@gmail.com címre, vagy hívj telefonon: 0744-540422.

Csatlakozz hozzánk, és segíts gondoskodni az állatok boldogságáról, jóllétéről és egészségéről.

Elvárások

  • értékesítési tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek;
  • román nyelvtudás;
  • B-kategóriás jogosítvány;
  • rugalmasság és önállóság az utazások során;
  • szeretet és érdeklődés az állatok iránt.

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér és jutalékrendszer;
  • üzleti autó és egyéb utazási támogatások;
  • szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus vállalati környezetben;
  • betekintési és tanulási lehetőség a vállalat management és logisztikai folyamatába;
  • kollégák támogatása a feladatok elvégzéséhez.

Elvárt nyelvtudás

Román - kommunikációs szint

Egyéb juttatások

  • laptop/számítógép;
  • mobiltelefon.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Bogárfalva 89 -