Az erdélyi állásbisztró
Sales Assistant

Munkakör leírása

Köszöntünk a DAS-nál, ahol a jó hangulat és a munka összeolvad!

Mi egy elkötelezett és barátságos csapat vagyunk, akik készen állunk arra, hogy fantasztikus lehetőségeket kínáljunk számodra, hogy kihasználhasd képességeidet és szakmailag fejlődhess.

Feladatok:

  • eladási folyamat elsajátítása;
  • alkatrészek azonosítása;
  • ajánlatok készítése;
  • partnereink rendeléseinek koordinálása;
  • kapcsolattartás meglévő partnerekkel.

Fényképes önéletrajzod küldd a office@defendagro.ro e-mail-címre, vagy kattints a Jelentkezem az állásra! gombra.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • vevőközpontú szemlélet;
  • gondos, precíz munkavégzés, pozitív szemlélet, kitartás;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook);
  • B-kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi területen szerzett jártasság;
  • középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban.

Nem baj, ha:

  • nem ismered a mezőgazdasági gépeket, egyikünk sem ismerte korábban.
  • nő vagy, ellenkezőleg, nálunk a nők ragyognak! Ez egy olyan munka, ahol a női tehetség és elkötelezettség éppolyan sikeres lehet, mint a férfiaké. Engedd, hogy tehetséged és képességeid kitűnjenek.

Amit kínálunk

  • modern irodai környezet;
  • munkaidő hétfőtől péntekig 8.00-16.00 között;
  • mobiltelefon, laptop munkavégzés céljára;
  • alapfizetés bruttó 7683 lej + teljesítményarányos jutalék + 800 lej értékben étkezési utalvány;
  • fiatalos, lendületes csapat, jó hangulat;
  • bejárás vagy lakhatási támogatás (vidéki munkavállalóknak);
  • 45 fizetett szabadnap évente.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Egyéb juttatások

Munkahelyi extrák:

  • kávézó;
  • reggeli, ebéd, gyümölcs;
  • céges rendezvények.

Munkavégzés címe

Románia, Bihar, Nagyvárad

Videó