Az erdélyi állásbisztró
Ügyintéző HELPDESK munkatárs, home office lehetőséggel!*

Munkakör leírása

Ügyintéző HELPDESK Munkatárs, Home Office lehetőséggel!*

A CGS Románia az egyik legnagyobb vállalkozás országunkban, piacvezető a call center/contact center cégek között. A CGS Románia alkalmazottjaként rugalmas full-time, illetve part-time munkaprogramban, felkészítő tréningekben, valamint versenyképes juttatási csomagban részesülsz.
Társaságunk értékeli a teljesítőképességet, kezdeményezőképességet, vezető szellemet, proaktivitást, de leginkább az emberi értékeket. Az embereink képezik cégünk legfontosabb előnyét.

Csatlakozz te is lelkes és dinamikus csapatunkhoz szakmai fejlődésed érdekében!
www.cgsinc.com

Tudjon meg többet a CGS adatvédelmi politikájáról a személyes adatainak feldolgozása kapcsán: http://romania.cgsinc.com/wp-content/uploads/2018/05/CGS-GDPR-Candidate-privacy-policy-RO.pdf

Az ügyintéző kolléga kapcsolatban áll az ügyfelekkel, fogadja az ügyfelektől beérkező szakmai jellegű hívásokat, hibabejelentéseket és igényeket, kezeli a felmerülő problémákat, panaszokat. Feladata a probléma felismerése, megoldása és ellenőrzése, hogy az ügyfél tovább használhassa a szolgáltatást gondtalanul, továbbá az információk rögzítése a rendszerekben.

Főbb feladatok:

  • Meglévő ügyfelek részéről érkező technikai problémákkal kapcsolatos hívások kezelése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, területekkel.
  • Problémák, feladatok továbbítása, az ismert folyamatok szerint.
  • Csapatmunka és amennyiben szükséges a többiek segítése a kívánt cél elérése érdekében.
  • Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben.
  • Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat a recruitment@cgsinc.com e-mail-címre, vagy klikkelj a Jelentkezem az állásra! gombra.

Elvárások

  • A magyar nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Hálózati alkalmazások ismerete, internetes tartalom, szolgáltatási ismeretek, hibafelismerési és -elhárítási tapasztalat előny.
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód.
  • Jó elemző- és problémamegoldó-képesség (logikus, elemző megközelítés).
  • Adottság problémák és megoldások rögzítésére.
  • Rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség.
  • Megbízhatóság szabályok és határidők betartása terén, saját felelősségi körének ellátására.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Spl. Independenței 319 G