Az erdélyi állásbisztró
Raktáros-árukiszállító

Munkakör leírása

Az irodaszerpiacon tíz éve jelen lévő kisvállalkozásunk új kollégát keres raktáros-árukiszállító munkakörbe. Stabil csapatunk van, nem ijedünk meg a munkától, de ugyanannyira fontos számunkra a családdal töltött idő is.

Ha zsigeredben van a becsületesség, rugalmas vagy és megbízható, akkor tényleg ne habozz elküldeni a fényképes önéletrajzod a biro.angela@office-partner.ro címre április 5-ig. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Feladatod lesz az áru bevételezése, rendszerezése, a megrendelt termékek előkészítésében való segítkezés, a termékek kiszállítása az ügyfeleknek.

Szeretnénk, ha lenne minimum egy év tapasztalatod hasonló munkakörben, B-kategóriájú jogosítványod, felhasználói szinten menne a román. Fontos a jó fizikai állóképesség is, valamint a csapatszellem.

Amit kínálunk

Hosszútávú, stabil munkaviszonyt tudunk ajánlani, változatos munkát.  A  teljesítményarányos fizetés mellé ételjegyet is biztosítunk.

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Victoriei 43