Az erdélyi állásbisztró
Értékesítő

Munkakör leírása

Többéves tapasztalattal rendelkező cégünk kiszállásos értékesítői munkakörbe keres új kollegákat.

Feladatkör:

  • a cég termékeinek képviselete Háromszék területén;
  • a vevők rendszeres látogatása túraterv szerint, kapcsolattartás;
  • a látogatásokon aktív értékesítés, termékpaletta-bővítés, megrendelések felvétele, akciók bemutatása;
  • jelentések készítése a vezetők számára.

Jelentkezni az abstractvisionsrl@gmail.com e-mail-címen, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva lehet.

Elvárások

  • Határozott jellem, nyílt és őszinte személyiség
  • Az értékesítés szeretete, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Képesség és tapasztalat ügyfelekkel való napi kapcsolathoz, értékesítési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő-készség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízhatóság mindenek előtt, nagyfokú mobilitás, képesség az önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • A cég termékeinek, szolgáltatásainak és működési szabályainak gyors elsajátítása és alkalmazása
  • Nyílt és őszinte személyiség, lojalitás a munkaadóhoz

Amit kínálunk

  • Havi 2.000 – 6.000 euró teljesítménytől függően
  • Heti 3 szabadnap
  • Szolgálati lakás amikor Székelyudvarhelyen vagy környékén történik a munkavégzés
  • Bejelentett munkaviszony vagy szerződéses együttműködés
  • Szakmai fejlődés lehetősége, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely