Az erdélyi állásbisztró
Minőségellenőr / Termelés koordinátor

Munkakör leírása

Jellemző RÁD a precíz munkavégzés és a jó szervezőkészség?
A 30 éves Gordius - Zsinór- és Kötélgyár TÉGED vár a Minőségellenőr / Termelés koordinátor pozícióba!

FELADATOK:

  • gyártásközi ellenőrzések elvégzése, termelési paraméterek, termékjellemzők ellenőrzése;
  • gyártásindításkor a szükséges dokumentációk és a meghatározott paraméterek igazolható ellenőrzése;
  • a mérési eredmények előírás szerinti dokumentálása;
  • hibák rögzítése, javító intézkedések megfogalmazása, bevezetésének nyomon követése és visszamérése;
  • eltérés esetén a nem megfelelő anyagok zárolása, részvétel a lehetséges hibaokok feltárásában;
  • termelés során keletkező selejt szintjének figyelése, elemzéshez szükséges adatok szolgáltatása;
  • mintagyártásban való aktív közreműködés;
  • auditokban és a minőségirányítási rendszer kidolgozásában való aktív részvétel;
  • a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása;
  • dokumentumkezelés, társosztályokkal való kommunikáció;
  • beérkező alapanyagok, áruk, elkészült késztermékek, kimenő áruk ellenőrzése;
  • nem megfelelő minőségű alapanyagok és termékek kezelése;
  • a gyártási tevékenység részét képező folyamatok és termékek minőség ellenőrzése;
  • minőségügyi reklamációk felvétele, kezelése, nyomon követése.
  • hibák kiértékelésének koordinálása, elvégzése;
  • együttműködés a gyártás és raktározás területén dolgozó kollégákkal.

Érdeklődni a 0744-671 150-es telefonszámon munkanapokon 09–14 óra között, míg jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel a jobs@gordius.ro e-mail-címen lehet. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • gyártó cégnél szerzett munkatapasztalat;
  • pontosság, precizitás;
  • eredmény- és minőségorientáltság;
  • rugalmasság, mobilitás;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, határozottság;
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office/MS Excel).

ELŐNYT JELENT:

  • ha korábbi pályafutásod során mérésben, minőségellenőrzésben tapasztalatot szereztél, ismered az alapvető mérő és ellenőrző eszközöket;
  • ha rendelkezel gyártó cégnél szerzett minőségbiztosítási alapismeretekkel;
  • ha ismered a LEAN / KAIZEN szemléleteket és rendelkezel is erre vonatkozó gyakorlati ismeretekkel;
  • ha van termék- és folyamatauditok lebonyolításában szerzett tapasztalatod;
  • ha rendelkezel projektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalatokkal.

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, szakmai fejlődési lehetőséggel;
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet korszerű gépekkel, berendezéssel felszerelt munkaterület;
  • tervezhető munkaidő (nincs túlóra), szabad hétvégék, ünnepek;
  • korrekt, támogató vezetés és kollégák, LEAN működésű kultúra;
  • csoportos élet-, és balesetbiztosítás;
  • családias légkör, dinamikus, innovatív csapat.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkdelne Gordius Kötélgyár, 12/3-as szám