Az erdélyi állásbisztró
Termelésvezető

Munkakör leírása

Kiemelkedő műszaki érzékkel és jó vezetői készségekkel rendelkezel?
A 30 éves Gordius - Zsinór- és Kötélgyár TÉGED keres Termelésvezetői pozícióba!

FELADATOK:

  • a termelési munka megszervezése az erőforrások legjobb kihasználásával: 17 fős csapat irányítása, motiválása, értékelése;
  •  termelési KPI-ok elemzése és javítása, állásidők csökkentése, a hatékonyság növelése;
  • a termelési tervek végrehajtása, termelési folyamatok elemzése, optimalizálása;
  • a jelentések készítése, a termelési terveknek való megfelelés, azok folyamatos ellenőrzése;
  • alkalmazottak folyamatos oktatása, a képzések tervezése, szervezése és végrehajtása;
  • a biztonsági előírások betartásának oktatása, nyomon követése;
  • a folyamatos fejlesztés és Lean szemlélet alkalmazása;
  • részvétel a különböző fejlesztési, beruházási projektekben.

Érdeklődni a 0744-671 150-es telefonszámon munkanapokon 09–14 óra között, míg jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel a jobs@gordius.ro e-mail-címen lehet. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség, preferáltan gépészet vagy könnyűipari szakmában;
  • termelési területen szerzett legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat;
  • műszaki beállítottság, folyamatorientált gondolkodás:  TPS/Lean munkafolyamat szervezési gyakorlat;
  • magabiztos MS Office programkezelés, kiemelkedő Excel ismeretek;
  • határozott fellépés, döntésképes- és felelősségteljes munkavégzés;
  • kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási, együttműködési készség;
  • tárgyalóképes magyar és román nyelv ismerete kötelező, közepes angol szükséges;
  • B-kategóriás hajtási jogosítvány.

Amit kínálunk

  • folyamatosan fejlődő cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpel;
  • kiszámítható, családbarát és magánéletbarát munkarend;
  • az elvégzett munka anyagi és erkölcsi elismerése;
  • színvonalas munkakörnyezet, megfelelő technikai háttér és eszközök biztosítása;
  • jó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkal;
  • évi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programok.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkdelne Gordius Kötélgyár, 12/3-as szám