Az erdélyi állásbisztró
Online marketingest és adatbevivő munkatársat alkalmaznak

Munkakör leírása

A székelyudvarhelyi székhelyű, magyar lapok és könyvek kereskedésével foglalkozó Matula Média Kft. a tevekénysége bővítése céljából munkatársakat keres a következő területekre:

  1. online marketingest webshop működtetésére;
  2. lap- és könyvkereskedéshez nyilvántartási munkára és előkönyvelésre adatbevivőt.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és egy fél odalas motivációs levéllel az office@matulamedia.ro e-mail-címen lehet. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, e-mail);
  • román nyelv társalgásszintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • vezetői jogosítvány;
  • online marketing-, illetve könyvelői gyakorlat;
  • pályakezdők, vagy 30 év alatti jelentkezők (az állami támogatás miatt).

Amit kínálunk

  • versenyképes, teljesítmény alapú fizetés;
  • fiatalos csapat;
  • jó munkakörnyezet.

Elvárt nyelvtudás

román, magyar

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely