Az erdélyi állásbisztró
Üzleti eladó

Munkakör leírása

Az IMPAR Kft. bemutatóüzletébe autóstermékek és gazdabolti mezőgazdasági kisgépek értékesítésére keresünk ÜZLETI ELADÓ kollégát.

Az új kolléga feladata lesz a bolti és üzleti eladói tevékenységek ellátása, amely magában foglalja a vásárlók kiszolgálását, tanácsadást, termékek bemutatását és értékesítését. Ezen kívül a termékek kihelyezése, készletezése, valamint a kasszakezelés is a munkakör része lesz.

Főbb feladatok:

  • vásárlók szakszerű kiszolgálása és tanácsadás autóipari és mezőgazdasági kisgépek terén;
  • termékek értékesítése és bemutatása;
  • készletek kezelése és árufeltöltés;
  • kasszakezelés és pénzügyi tranzakciók lebonyolítása;
  • az üzlet tisztaságának és rendezettségének fenntartása;
  • akciók és promóciók lebonyolítása.

Mi hosszú távú elképzeléseinkhez hosszú távra keresünk munkatársat!

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az IMPAR Kft. székhelyén a Fások u.14/b szám alatt vagy a resurseumane@impar.ro e-mail-címen.
Jelentkezéskor kérjük feltünteni a munkakör megnevezését: “Üzleti eladó”

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség és vevőközpontú szemlélet;
  • termékismeret, ennek folyamatos fejlesztése;
  • pontosság, megbízhatóság és önállóság;
  • csapatmunkára való hajlandóság;
  • számítógépes ismeretek.

Előny:

  • érdeklődsz az autós kütyük, műszaki és mezőgazdasági kisgépek iránt;
  • szeretsz barkácsolni;
  • hasonló munkaterületen szereztél tapasztalatot;
  • tudsz és szeretsz emberekkel foglalkozni.

Amit kínálunk

  • versenyképes havi fizetés és juttatások;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljeskörű betanítás;
  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések és karrierlehetőség.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Lemnarilor 14/b