Az erdélyi állásbisztró
Szállodai recepciós

Munkakör leírása

 A HOTEL KÜKÜLLŐ*** szálloda RECEPCIÓS kollegát alkalmaz csak NAPPALI munkavégzésre!

Feladatok:

  • vendégek érkeztetése, regisztrálása;
  • szállodai foglalások nyomon követése, online foglalási rendszerek kezelése;
  • számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok;
  • telefonhívások, e-mail-ek fogadása, teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás;
  • mappali munkavégzés, délelőtt és délutáni váltásokban.

Önéletrajzod, motivációs levéllel együtt, a resurseumane@arkuminvest.ro címre várjuk vagy leadhatod a Küküllő Szálloda recepcióján. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség;
  • román, angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete;
  • 1-2 év szállodai, idegenforgalmi szakmai tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil munkahelyet kínálunk;
  • versenyképes bérezést és fejlődési lehetőséget biztosítunk;
  • exkluzív munkakörnyezet;
  • fiatalos, dinamikus munkaközösség.

Elvárt nyelvtudás

Román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely P-ța Városháza 16

Videó