Az erdélyi állásbisztró
Vízház gépkezelő

Munkakör leírása

A Tusnád Ásványvíz RT Románia egyik vezető ásványvízkitermelő és palackozó vállalata. Cégünk folyamatos fejlődésének alapját a természetes frissességükről ismeretes, kiváló minőségű termékek, a legújabb technológia és egy jól felkészült, dinamikus munkacsapat képezi.

Csatlakozz te is csapatunkhoz vízház gépkezelői munkakörbe.

Felelősségi kör:

  • a szűrőberendezések működési feltételeinek biztosítása, működésének felügyelete
  • berendezések működési paramétereinek napi követése
  • a higiéniai műveletek végrehajtása
  • együttműködés laboratóriumi és termelési munkatársakkal

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődésed, kérlek kattints a Jelentkezem az állásra! gombra.

Csak az interjúra kiválasztott személyeket értesítjük!

Elvárások

  • önálló és csapatban való munkavégzésre is alkalmas személyiség
  • középfokú végzettség, technikai szakirány
  • szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • technikai szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • nyitottság a három műszakos munkavégzésre
  • MS Office-csomag felhasználó szintű ismerete
  • előnyt jelent a Tusnád környéki lakhely

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Tusnád Str. Garii 599/c