Az erdélyi állásbisztró
Bútorasztalos

Munkakör leírása

A csíkszeredai  székhelyű TUTTO MOBILI Kft. munkatársakat keres a következő munkakörökbe:

  • bútorasztalos (feladatkör: bútorlapból készült egyedi bútorok gyártása és szerelése, asztalosipari gépek kezelése, együttműködés a tervezővel);
  • szakképzetlen munkás (feladatkör: asztalosok munkájának segítése, asztalosipari gépek kezelése és árumozgatás).

Önéletrajzot a tutto_mobili@yahoo.com címre, WhatsApp alkalmazáson a 0744646726-as telefonszámra, vagy a cég székhelyére (Csíkszereda, Bolyai utca 29.) várunk. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • bútorlapból készült egyedi bútorok gyártása és szerelése;
  • asztalosipari gépek kezelése;
  • folyamatos együttműködés a tervezővel.

 Előnyt jelent: a belsőépítészetben és bútoriparban használt anyagok és műszaki megoldások ismerete.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Bolyai 29

A cégről röviden

Gyárunk irodabútorokat, konyhabútorokat, nappali- és hálószobabútorokat, gyermek- és ifjúságibútorokat, tolóajtós beépített szekrényeket, előszobabútorokat. Vállaljuk üzletek, iskolák, napköziotthonok bebútorozását. A helyszíni felmérést követően készül el a rendelt bútor rajza és látványterve. Speciális szoftverek használatával, számítógépen prezentáljuk az elkészült rajzokat, terveket. E szolgátatásunknak köszönhetően a terveink közelebb kerülnek a megrendelőhőz, így ezáltal is segítjük a megrendelői döntések folyamatát.