Az erdélyi állásbisztró
Pincér

Munkakör leírása

  • Pénz- és kasszakezelés
  • Vendégek kedves és udvarias kiszolgálása
  • Nyitási és zárási feladatok elvégzése
  • Rend és tisztaság tartása a munkatérben és vendégtérben
  • Italok készítése

Elvárások

  • Vendégorientáltság
  • Pontosság
  • Előny a szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Kedvesség, igényes és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Segítőkész csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Elvárt nyelvtudás

Román

Egyéb juttatások

  • Ételjegyek már első naptól
  • Ingázási költségek megtérítése

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Tusnádfürdő Aleea Sfanta Ana 18

A cégről röviden

A Tusnádfürdő központjában, csodálatos természeti környezetben található O3zone Hotel vezető helyet foglal mind elhelyezkedése, mind szolgáltatásainak minősége szempontjából. Szállodánkból egyedi kilátás tárul vendégeink elé a Sólyomkő és az Apor-bástya felé egyaránt.

Videó