Az erdélyi állásbisztró
Munkatárs út alatti átfúrás kivitelezésére

Munkakör leírása

A TERMOLANG Kft. tevékenységi  körének bővítési céljából munkatársa(ka)t alkalmaz út alatti átfúrások kivitelezésére.

Érdeklődni a 0744-218.488 telefonszámon.

Jelentkezni személyesen Székelyudvarhelyen, Bethlen Gábor utca, 73. szám alatt naponta 08:00-16:00 óra között, vagy az office@termolang.ro e-mail-címen lehet. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • pontosság, igényesség a minőségi munkára;
  • fejlődésre és új kihívásokra  való hajlandóság.

Előny:

  • B, C+E kategóriás vezetői engedély;
  • hegesztésben és vízvezetékszerelésben való jártasság;
  • detekciós rendszer kezelése.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés;
  • megfelelő munkafeltételek biztosítása;
  • ingyenes szállítást biztosítunk az ingázók számára;
  • motivált munkatársak és jó közösség;
  • stabil, hosszú távú bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Bethlen Gabor 73

Videó