Az erdélyi állásbisztró
Főkönyvelő

Munkakör leírása

A „Csíki Játékszín” versenyvizsgát hirdet főkönyvelői állás meghatározatlan idejű betöltésére.

A beiratkozáshoz szükséges:

  • személyazonossági igazolvány (eredeti és másolat)
  • beiratkozási kérvény
  • önéletrajz (általános EUROPASS modell, minden oldalán aláírva és dátumozva)
  • végzettséget igazoló dokumentumok
  • munkakönyv (eredeti és másolat)
  • igazolás a 2011-es év után ledolgozott évekről
  • orvosi igazolás
  • erkölcsi bizonyítvány

Az írásbeli vizsga időpontja: 2022. 12. 12., 11.00 óra

Az interjú időpontja: 2022. 12. 14.

Az iratcsomó benyújtásának határideje: 2022. 12. 05.

Bővebb információk a Csíki Játékszín székhelyén, Temesvári sugárút 6. sz. alatt, vagy a 0743-099-157-es telefonszámon igényelhetőek.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség záróvizsgával gazdasági szakterületen
  • minimum 7 év szakmai tapasztalat (előnyt jelent, amennyiben a szakmai tapasztalat közintézményben történt)

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Timișoarei 6

A cégről röviden

A Csíki Játékszín elsődleges célja a város és a térség kulturális igényeinek kielégítése és bővítése. A teátrum évadonként 5-6 nagyszínpadi és 4-6 stúdió termi bemutatóval jelentkezik, továbbá számos vendégelőadást hív az országból és a határon túlról egyaránt. Színházunk változatos gyermek- és ifjúsági repertoárral igyekszik színesebbé tenni a 3-18 éveseknek szóló kulturális kínálatot.