Az erdélyi állásbisztró
Vezető/Kreatív séfet keresünk

Munkakör leírása

A Vezető Séf a konyha felelőse és vezetője, aki felügyeli az étterem konyháját. A Vezető Séf az ételkészítés magas szintű tudásával és kreativitásával hozzájárul az étterem gasztronómiai sikeréhez.

Feladatok és felelősségek:

Étterem menüjének tervezése: a Vezető Séfnek felelőssége a menü összeállítása, új ételek és italok kifejlesztése, az aktuális élelmiszerdivatok és vendégigények figyelembevételével.
Konyha irányítása: Felügyeli a konyha működését, és biztosítja, hogy az ételkészítés hatékony és minőségi legyen. Felelős a konyhai személyzet koordinálásáért és motiválásáért.
Minőségellenőrzés: Gondoskodik az ételek minőségéről és prezentációjáról, valamint a higiéniai és biztonsági előírások betartásáról.
Élelmiszerkészlet és költségkontroll: Felügyeli az élelmiszerkészletet, rendeléseket és készletgazdálkodást. Figyeli a költségvetést és igyekszik minimalizálni az ételkészítési költségeket.
Mentorálás és képzés: Fejleszti és képezi a konyhai személyzetet, segít nekik fejleszteni készségeiket és szaktudásukat.
Vendégkapcsolatok: Kapcsolatot tart a vendégekkel, fogadja visszajelzéseiket, és igyekszik az igényeiknek megfelelő ételeket készíteni.
Kreativitás és innováció: Keresi az új gasztronómiai trendeket és inspirációt a konyhai kreativitás számára.

 A Vezető Séf kulcsszerepet játszik az étterem sikerében, és az étterem gasztronómiai hírnevét is képviseli.

Elvárások

Szakmai szakképzettség.
Tapasztalat vezető szakácsként vagy vezető séfként.
Kreativitás és innovatív gondolkodás az ételek tervezésében.
Kiváló problémamegoldó képesség és nyugodt munkamorál.
Kiváló vezetői és kommunikációs készségek.
Elkötelezettség a minőség és higiénia iránt.
Rugalmasság és képesség a nyomás alatt való munkavégzésre.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, a tapasztalat és szakértelem függvényében.
Karrierfejlesztési lehetőségek és előléptetési lehetőség.
Rugalmas munkaidők és munka-magánélet egyensúly.
Teljesítménybónuszok és juttatások.
Kreatív szabadság és lehetőség az új ötletek kipróbálására.
Támogató, pozitív munkahelyi környezet.

Ha úgy érzed, hogy készen állsz csatlakozni egy elkötelezett és szenvedélyes csapathoz, és segítenél megteremteni a gasztronómiai élményeket, amelyek emlékezetessé teszik az éttermünket, várjuk jelentkezésedet!

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelykeresztúr Cart. Kossuth Lajos B12

A cégről röviden

Székelykeresztúron működő étteremlánc vagyunk, rendezvényteremmel, éttermekkel és rendezvénysátorral.