Az erdélyi állásbisztró
Raktáros/Logisztikai koordinátor

Munkakör leírása

Ha a rendszerezés fontos számodra, nem taszítanak a számok és a táblázatok, és szívesen kézben tartanád egy folyamatosan fejlődő, többezer különböző terméket forgalmazó cég raktárkészletét, rendeléseit, küldj egy üzenetet és felvesszük veled a kapcsolatot.

Jelentkezésedet mihamarabb, de legkésőbb május 31-ig a hr@wedas.ro e-mail címre várjuk. Kérjük ne feledd a tárgymezőbe beírni, melyik állásra jelentkezel. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel középfokú végzettséggel és B kategóriás jogosítvánnyal (előny a targoncavezetői engedély);
  • rendelkezel kommunikáció- és tárgyalóképes román és magyar nyelvismerettel (angol nyelvtudás előnyt jelent);
  • képes vagy az önálló, precíz és hatékony munkavégzésre.

Amit kínálunk

Feladataid a következők:

  • a beérkező termékek rendszerezése, rendezése, mennyiségi és minőségi ellenőrzése;
  • készlet-nyilvántartás;
  • rendelések összeállítása, csomagolása, kiküldése.

Amit mi ajánlunk:

  • egy műszakos munkavégzés;
  • rendezett és modern munkakörnyezet;
  • azonnali munkakezdés;
  • ösztönző bérezés;
  • dinamikus csapat és fiatalos légkör.

Elvárt nyelvtudás

román, magyar, angol

Munkavégzés címe

Románia, Kolozs, Kolozsvár Str. Tăietura Turcului 47

A cégről röviden

Kolozsvári reklámipari termékeket forgalmazó és feliratozó vállalkozás vagyunk.