Az erdélyi állásbisztró
Villanyszerelő

Munkakör leírása

A több mint 100 éves tapasztalattal rendelkező SIKA Románia Kft. téged is vár csapatába! Jelentkezz még ma villanyszerelő munkakörbe.

Ha szeretnéd nálunk kipróbálni magad, ezzel egy időben tanulni és fejlődni, akkor légy csapatunk tagja!

Küldj egy e-mailt a cariere@ro.sika.com e-mail-címre, vagy hozd be önéletrajzodat a cég székhelyére: Sepsiszentgyörgy, Zsák (Înfundată) utca 4. szám. Jelentkezési szándékodat kifejezheted a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva is.

Elvárások

  • szakirányú végzettség és engedély;
  • minimum 2 éves tapasztalat az ipari villanyhálózatok és gyártási sorok karbantartásában.

Amit kínálunk

  • ételjegy napi 30 lej értékben;
  • szállítási pótlék;
  • ünnepek alkalmából prémium;
  • magán egészségügyi csomag;
  • magánnyugdíj.

Elvárt nyelvtudás

magyar, előny a román

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Zsák (Înfundată) utca 4. szám

A cégről röviden

Több mint 1oo év tapasztalat biztosítja, hogy a SIKA Románia Kft. elöljár, ami a minőséget, megbízhatóságot és technológiai megoldásokat illeti.

Akár pincédet, tetődet, irodaházadat  szigeteljük, akár elkisérünk termékeinkkel mikor házat, tömbházat építesz, meggyőződhetsz, hogy miért vagyunk elsők a piacon.

Csapatunkat több mint 27.000 alkalmazott alkotja, 1oo országban, több mint 3oo termelési egységben és ez nap mint nap bővűl, ezért a SIKA Románia Kft. téged is vár! Légy csapatunk tagja!