Az erdélyi állásbisztró
Váltásvezető

Munkakör leírása

A több mint 100 éves tapasztalattal rendelkező SIKA Románia Kft. téged is vár csapatába! Jelentkezz még ma váltásvezető munkakörbe.

Feladatok:

  • a váltásban dolgozók munkaprogramjának, beosztásának megszervezése és követése;
  • a termelési vonal optimális paramétereken belüli üzemeltetése;
  • a javítások megszervezése.

Ha szeretnéd nálunk kipróbálni magad, ezzel egy időben tanulni és fejlődni, akkor légy csapatunk tagja!

Küldj egy e-mailt a cariere@ro.sika.com e-mail-címre, vagy hozd be önéletrajzodat a cég székhelyére: Sepsiszentgyörgy, Zsák (Înfundată) utca 4. szám. Jelentkezési szándékodat kifejezheted a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva is.

Elvárások

  • jó kommunikációs képesség;
  • jó szervezőképesség;
  • pontosság;
  • igényesség;
  • középfokú technikai végzettség.

Amit kínálunk

  • ételjegy napi 30 lej értékben;
  • szállítási pótlék;
  • ünnepek alkalmából prémium;
  • magán egészségügyi csomag;
  • magánnyugdíj.

Elvárt nyelvtudás

magyar, előny a román

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Zsák (Înfundată) utca 4. szám

A cégről röviden

Több mint 1oo év tapasztalat biztosítja, hogy a SIKA Románia Kft. elöljár, ami a minőséget, megbízhatóságot és technológiai megoldásokat illeti.

Akár pincédet, tetődet, irodaházadat  szigeteljük, akár elkisérünk termékeinkkel mikor házat, tömbházat építesz, meggyőződhetsz, hogy miért vagyunk elsők a piacon.

Csapatunkat több mint 27.000 alkalmazott alkotja, 1oo országban, több mint 3oo termelési egységben és ez nap mint nap bővűl, ezért a SIKA Románia Kft. téged is vár! Légy csapatunk tagja!