Az erdélyi állásbisztró
Fuvarszervező

Munkakör leírása

A sepsiszentgyörgyi SICLOG Kft. fuvarszervező munkatársakat keres.

Feladatod lesz:

  • Szállítmányozási ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailen
  • Új ügyfélkör kialakítása

A fényképes önéletrajzokat a speditie@gmail.com e-mail-címre várjuk, de a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és meggyőzőképesség
  • Kitartó, felelősségteljes és megbízható személyiség
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség
  • Csapatszellem és komplex gondolkodásmód
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Angol/román nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú együttműködést egy fejlesztés-orientált cégnél
  • Motivált, dinamikus csapatot
  • Teljes munkaidős állást, napi 8 órában, hétfőtől péntekig
  • Stresszmentes környezet

Elvárt nyelvtudás

angol, román

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Str. Ciucului 130/a