Az erdélyi állásbisztró
Építkezési szakembereket alkalmaznak

Munkakör leírása

Csapatunkkal együt Maros megye területén épitkezéseket valósítunk meg és jövőt építünk!
Ügyfeleink és kollégáink számunka értékesek és a legjobbat igyekszünk nyújtani nekik, és mivel sok a munkánk, szükségünk van új kollegára. Éppen ezért építkezéseken dolgozó munkatársakat keresünk teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

Nálunk a helyed, ha:

  • tudsz burkolni;
  • kőműves vagy;
  • tuszd festeni, csempézni;
  • ács vagy;
  • kertészeti karbantartói munkákat szeretsz végezni.

Amennyiben úgy érzed, hogy érdekel az állás, keres minket bátran telefonon: 0742-286 176. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Feladataid közé tartozik az építési tervek alapján történő épületszerkezetek, falak, tetők, padlók és egyéb építőipari szakmunka elvégzése. Az ideális jelölt számunkra az, aki rendelkezik kitünő szakmai tapasztalattal, és képes önállóan dolgozni, valamint a munkájára igényes és precíz.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • stabil munkahely;
  • jó munkakörülmények;
  • fejlődési lehetőségek;
  • folyamatos tanulás.

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Jedd Patak utca 11.