Az erdélyi állásbisztró
Irodai munkakör, biztosításközvetítés

Munkakör leírása

A "Safety Broker - Minden ami biztosítás" csíkszeredai csapata munkatársat keres irodai munkakörbe, biztosításközvetítő pozícióba!

Te leszel a cégünkhöz tartozó ügyfelek egyik kapcsolattartója és biztosítási tanácsadója, aki az adott ügyfél számára a legideálisabb biztosítási díjat számolja ki.
Te leszel az, aki az ügyfeleink felmerülő problémáit orvosolja, kérdéseit tisztázza és megválaszolja.

Elvárások

· Jó kommunikációs készség
· Precíz, odaadó munkavégzés
· Alapfokú MS Word és MS Excel ismeretek
· Legalább középfokú végzettség
· Alapszintű román nyelvtudás
· B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk

· Szakmai fejlődési lehetőség
· Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég, ahol hosszú távra tervezünk Veled
· Versenyképes bérezés

Elvárt nyelvtudás

alapszintű román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Petőfi Sándor 18

A cégről röviden

Románia piacvezető biztosítási brókercégének csíkszeredai kirendeltsége: Petőfi Sándor utca, 18. szám, a Tulipán Árhuház félemeletén.