Az erdélyi állásbisztró
Építőmérnök, statikus

Munkakör leírása

Tartószerkezet tervező és speciális / top építőmérnöki szoftverek (Consteel, IDEA StatiCa, parametrikus tervezés) forgalmazásával, valamint technikai tanácsadással foglalkozó, csíkszeredai székhelyű tervezőiroda lelkes, érdeklődő munkatársat keres teljes munkaprogramra, meghatározatlan futamidejű munkaszerződéssel a fentebb említett munkakörökbe.

Elvárások

  • kreatív személyiség,
  • kitartó, precíz munkavégzés,
  • román és magyar nyelvtudás,
  • építőmérnöki végzettség vagy folyamatban levő tanulmány,
  • előnyt jelent a következők ismerete: angol vagy német nyelvismeret, Tekla Structures, AutoCAD, statikai programok, MS Office, acél vagy vasbeton szerkezet tervezés.

Amit kínálunk

  • jutalmazás megegyezés szerint, plusz szoftverkereskedelemből százalék,
  • szakmai képzések,
  • top munkaeszközök,
  • jó hangulat, pozitív légkör.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Egyéb juttatások

Légy a csapatunk tagja, a folyamatos szakmai fejlődés mellett baráti, fiatalos hangulat, változatos projektek és kihívások várnak rád!

Csatolt dokumentumok

Fájlmegnevezés Fájl
Munkáink - 01 6184_emp_portfolio-01.jpg
Munkáink - 02 6184_emp_portfolio-02.jpg
Munkáink - 03 6184_emp_portfolio-03.jpg

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Stadion, 1

A cégről röviden

Csapatunk statikus tervező mérnökökből áll és nagy elkötelezettséggel használjuk és forgalmazzuk a szerkezettervezésben nélkülözhetetlen programokat. Tervezőmérnök kollégáinknak a legbonyolultabb szerkezeti kialakítások megtervezéséhez az IDEA StatiCa és Consteel programjait ajánljuk.

Mivel foglalkozunk:

  • lakó, illetve ipari és egyéb speciális épületszerkezetek statikai tervezése,
  • tartószerkezeti modellezés és optimalizálás,
  • parametrikus tervezés,
  • speciális építőmérnöki szoftverek forgalmazása, valamint műszaki tanácsadás: IDEA StatiCa, Consteel.